Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Erkek Çocuğum İçin Araba Yapmak İstiyorum
Arkadaşlar sizin çocuklarınızdan iyi olmasın, uslu yakışıklı bir oğlum var. Ben bu çocuğum için güzel bir araba yapmak istiyorum. Nasıl bir malzemeyle güzel bir araba çıkarabilirim. Yaklaşık 20 santimetre boyunda bir araba tasarımı üretmek istiyorum. Boyanabilir ve çok fazla zorluk çıkarmayacak şekilde bir araba üretebilmem için yardım edebilir misiniz. Oyuncak arabaların bile fiyatları olmuş 150-200 Türk Lirası civarında. daha az maliyetle bir çok araba üretmek istiyorum Big Grin
Reply
Ben bir tane video izlemiştim, kalın bir tahtanın üzerine çizgiler çizerek nerelerden oyacağına karar vermiş ve oralardan oyarak çok güzel bir araba yapmıştı. hatta tekerlerine varana kadar yaptı ve tekerleri de dönüyordu Big Grin sonra ona güzel bir boyama yaptı, tekerler çelik jant yaptı ve çok güzel bir eser ortaya çıkardı. Big Grin yani o araba benim olsun isterdim. güzel bir köşeye koyardım güzel bir görüntü olurdu. çocuğa değil de kendime yani Big Grin
Reply
Bazı programlar izleyerek çizim tekniklerini öğrenebilirsin. bence tahtalardan, ahşaplardan çok güzel arabalar yapılabilir. Çünkü bu şekilde yapanlar çok var. Erkek çocukları arabaları, savaşçıları, korsanları ve önemli halk kahramanlarını çok severler. bu tip oyuncaklar üretebildiğin halde onun için değeril olursun ve büyüdüğünde senin nasıl onun için uğraş verdiğini görür. bence bu çok önemli. Bu tip şeyler yapman çok çok güzel olur. Ama oyuncağı yerli oyuncaklar yap Big Grin
Reply
abi bu nasıl bir konu açmadır. yani benim anlamadığım şu. çocuğun yakışıklı olmasa onun için araba yapmayacan mı Big Grin çocuğum yakışıklı ona araba yaptırayım diyorsun. Big Grin Küçücük metal arabalar bile çok pahalı, bir tane tahta oyma şeysi al, bir tane tahtaya çizme kalemi al Big Grin bir iki de sprey boya tamam. sermayen bu kadar sonra bir sürü tahtadan bir sürü arabalar, oyuncaklar üretebilirsin. bence bu çok daha mantıklı olur. madem çocuğun yakışılkı o zaman böyle yap gerçekten.
Reply
çocuklar herşeyi hak ediyor. Big Grin en güzel oyuncakları yapabileceğinize inanıyorum. yapmak.org olarak sizlere bu konuda başarılar diliyoruz Big Grin
Reply

Şu videoyu bir izleyin allah aşkına. eğer böyel bir araba yapmadıysanız araba yaptım demeyin. adam o kadar güzel yapmış ki adamın çocuğu olasım geldi. şu arabanın güzelliğine bir bakın nasıl özenerek yapıyor. yani şunu izleyin şöyle bir şey yaparsanız en kral sizsiniz Big Grin
Reply
Arkadaşlar forum kurallarını okuduysanız orada hakaret yok yazıyor. burada çocuğuna oyuncak yapmak isteyen adama ne beceriksizsin demeye getirilen hakaretler seziyorum sanki Big Grin lütfen yapmayın böyle yani Big Grin adam bir şey düşünmüş , bir soru sormuş cevap arıyor Big Grin yok yapamazmısın yok bilmem ne. teknik detayını herkes bilmez o yüzden sorun yok yani bence istediğini yapabilir Big Grin helal olsun sana. ben arkandayım istediğin şekilde yardımcı olurum oyuncak araba yapmana sorun yok özelden bana mesaj atabilirsin Big Grin
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)