Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İşte Size Güzel Bir Nasıl Yapılır Belgeseli:)
Aşağıdaki video mutlaka izlenmesi gereken bir video. Discovery Channelde yayımlanan bu program aslında üretim sırrını fazlasıyla yakından irdelemiş. Bence mutlaka sizde izlemelisiniz. 

Mutlaka beğeneceğinize inanıyorum Big Grin
Reply
Discovery Türk diye bir kanal olduğunu bilmiyordum. Sadece discovery yazıyor diye biliyordum. gayet güzelmiş çok hoşuma gitti kanal Big Grin Bu programı çok sevdim paylaştığın için sana teşekkür etmeden uyumak, rüya görmek istemediğimin farkında olmanı arzu etmekteyim. Çünkü bu cümleyi ne kadar çok uzatırsam o kadar çok benim için bir artı oluyor. dolu görünsün sayfa ki bazı uygulamaların gözüne girebilelim. Big Grin
Reply
Bizde bir arkadaşımla güzel bir belgesel hazırlıyoruz. bu belgeselimiz bitsin, youtube atar atmaz önce buradan paylaşalcağım. güzel bir belgesel olacağından eminim. bu nedenle bizim belgesellerimizi takip etmeyi kesinlikle unutmayın. senin yayınladığın belgesel de çok güzel çok beğendim. Big Grin teşekkür ederim paylaştığın için çok sağolasın. Big Grin
Reply
Çok güzel bir belgesel Big Grin belgesel paylaşan adamdan asla zarar gelmez. benim hoşuma gitti bu belgesel. paylaşımlarının devamını dilerim Big Grin nasıl yapılır paylaşımları yaparsanız sevinirim. benim en sevdiğim videolar nasıl yapılır videolarıdır Big Grin çok hoşuma gidiyor bu videolar Big Grin
Reply
güzel belgesel çok teşekkürler Big Grin
Reply
Bu belgesellerin çekim aşaması çok zahmetli oluyor. bir keresinde belgesel çekim ekibinde yer almıştım. yani 45 dk süren bir belgesel için bazen saatlerce uğraşıyorlar. sonra bir de bunun editlemesi var en güzel ve en önemli yerleri seyirciye gösterme çabası var Big Grin O yüzden belgeselleri sevin ve izleyin .çok zahmetli bir iş. bir çok bilgi sunuyor. boş programlar diziler yierine belgesel takip etmeniz siçin için çok çok iyi olacaktır. Big Grin
Reply
Haha GAyet güzel çekim olmuş hakkatten Big Grin çok beğendim ben Big Grin
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)