Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kız Çocuğum İçin Oyuncak Tavsiyesi
Altı yaşında ki kız çocuğum için nasıl bir oyuncak yapabilirim kendim. Artık çocuklarıma oyuncakları kendim yapmak istiyorum. hem belki ilerde değerimi anlarlar. onlar için güzel bir anı olur. nasıl bir şey yapabilirim. yapmak.org web sitesinde bunun için yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa yazabilir mi? Zaten ne tür oyunlarla oyuncaklarla oynarlar bilmiyorum bebekler haricinde tabiki. Big Grin
Reply
Eski elbise melbise ne varsa topla bir tane bez bebek yap yeter Big Grin meşhur bez bebek çocuğun neyine yetmiyor. hatta güzel kumaşlardan daha güzel oyuncaklar yapabilirsin. Çocuk zaten ne yapacak onu az bir şey oynayacak sonra bırakacak senden tablet telefon isteyecek. bence dediğim gibi yap sonra çocuklar zaten hemen bıkıyor. oynamayı bırakıyorlar . o yüzden bez bebek yapman mantıklı olacaktır.
Reply
Eski yastıkların yünlerini ve eski kumaşları kullanarak bence çok güzel oyuncak bebekler elde edebileceğin konusunda hiç bir şüphem olmadığını bilmeni arzu etmekteyim. Sende bu yeteneği görüyor ve aynı zamanda derin bir içtenlikle hissediyorum. Bu konuda başarılı olacağına inanıyorum. kız çocuğun için güzel bir oyuncak yapman senin için de onun içinde çok faydalı olacaktır. kız çocukları böyle şeyleri yaratılış gereği çok seviyor Big Grin onlar doğuşttan öyle şeylere bayılıyorlar. yani satın almak ylerine kendin yapsanda bu onu anlamayacak bebek gözüyle bakacak ve sevecektir.
Reply
Oyuncaklar çok pahalı ya sizi çok iyi anlıyorum. geçende çocuk ağlıyor ağlıyor, neyse girdik oyuncak mağazasına adını vermiyeyim herkes biliyor zaten. avm de bir oyuncak mağazası Big Grin 60 liradan aşağı bebek bulamadık o da dandik ha Big Grin dedim hiç gerek yok. biz hallederiz yaparız bu işi Big Grin sonra kendimiz yaptık bezler kumaşlar ile Big Grin
Reply
Kız çocukları erkek çocukları gibi değil. genelde herşeyden küçük bir şeyden mutlu oluyorlar. ama erkek çocukları öyle değil önüne dağları sersen bazen mutlu olmuyor :d o yüzden kız çocukları için en küçük oyuncak bile mutlu edecektir. siz ne yaparsanız yapın Big Grin kız çocuğu candır. bu sadece bebek yerine değil de bu şey oyuncaklar var ya evcilik oyuncakları dediğimiz oyuncaklar onlardan da düşünebilirsiniz :d
Reply

şu videoda güzel bir şekilde bez bebek yapımından bahsedilmiş. öne çıkarılan görsel seçiminde de göreceğiniz gibi işlem sonunda bu şekilde bir bebek elde ediyorsunuz. ve kızçocuklarınız bence bu şekilde oluşturulan yaptığınız bebeklere bayılacaktır. şunların haline bakarmısınız benim bile oynayasım geldi Big Grin
Reply
Bu videoyu izlemiştim @kalekalir. aynısını yapmaya çalıştım ancak beceremedim. Big Grin benim el becerim pek iyi değildir. elime hiç bir şey yakışmaz yani anlayacağınız. bu durum hiç hoşuma gitmiyor ama malesef böyle Sad
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)