Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İkinci El Asus Laptop Satılıktır
Arkadaşlar 1990 yılında doğduktan sonra aradan geçen 23 sene sonra satın almış olduğum Asus Marka Dizimin üstünde kullanmış olduğum bilgisayarımı satıyorum. Bilgisayarımın özelliklerini şimdi sıralamaya başlamadan önce fiyatlar tamamen teklif usuludur. Ben fiyat vermeyeceğim özellikleri bildireceğim. siz bana fiyat teklif edin.

Bilgisayarımda 16 gb 3200 mhz ram mevcuttur. ram markası corsairdir. Remlerin haricinde ise ryzen 3200g işlemci mevcuttur. işlemci gayet sorunsuzdur. 1 tb harrddisk vardır. g fore 630m nvidia ekran kartı vardır. Kasası ekranı gayet tertemizdir çizik dahi bulamazsınız.
Reply
öyle bir bilgisayar nereden bakarsanız bakın 3000 eder. Desemde benim verebileceğim para maksimum 1500 Big Grin şakam maka özellikleri çok iyi bilgisayarının. benim bilgisayara ihtiyacım olsaydı şayet kesinlikle alırdım. Sadece ekran kartından biraz şüpheliyim. oyun performanslarında nasıl acaba bir footağraf veya video atabilirmisin günümüzün en tutulan oyunlarını oynayarak atabilirsen arkadaşlara da daha yardımcı olur. fikir sahibi olurlar
Reply
Benimde bir laptop satılık arkadaşlar samsung np 550 mi ne öyle bir modeliydi. 8 gb ram var aynı ekran kartının bir üst modeli mevcut 650m. intel i7 3. nesil işlemci mevcut. laptop hiç yorulmamıştır. fan bakımları temizliği herşeyi yapılmıştır. Kasası çok temizdir. ufak tefek gözle görülmeyecek kadar kullanıma bağlı çizgiler mevcuttur. Hatta mouse pad yeri bile tertemizdir. Mouse pad yerine el değimemiştir. harici klavye ve mouse kullandım.
Reply
Ben şuanda bu ekran kartınını günümüz oyunlarını zevkle oynarken yeterli olacağını düşünmüyorum. yani bu ekran kartları artık çok eskide kaldı. Ama çok fazla oyun ile gişi olmayan kullanıcılar için bu bilgisayar çok çok idealdir. hiç düşünmeden çekinmeden, arkadaşın dediği gibiyse kesin alın. ama oyunlarla ilginiz yüksek ise bu bilgisayarı satın almanızı sizlere önermiyorum. dileyen olursa bilgisayar konusunda yardımcı olabilirim.
Reply
Hayırlı satışlar Big Grin söylediklerin doğruysa eğer güzel bir ürün satıyorsun. güvenilir bir satıcıdır arkadaşlar ben kendisiyel daha önce alışveriş yaptım.
Reply
Abi cümleye öyle bir girmişsin ki dedim ne anlatacak acaba nasıl bir hikaye geliyor. sonra baktım bilgisayar satıyormuşsun. yani hala satmadıysan şu cümleye girişin bile anında sattırması lazım bilgisayarını. bu arada bu bilgisayar ile cs go oynadım 27 fps ile oynamıştım Big Grin yani fps çok düşük almıştım. ya ben ayarlayamadım ya da bilgisayarın oyun performansı kötü emin değilim. cs go da bazı ayarlar varmış sanırım fps için akıcılık için ama okuduğum kadarıyla yapmaya çalıştım. yine de fps çok yüksek alamadım biraz düşük kaldı yani anlayacağınız. durum bundan ibarettir. siz karar verin D:
Reply
Hayırlı satışlar asus laptoplar çok kaliteli ve sağlamdır.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)