Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Toplama Bilgisayar Satışa Sunulmuştur
5 Ay önce satın almış olduğum masaüstü toplama bilgisayarımı yeni bir güzel laptop almak için satışa sunmuş bulunmaktayım. İsteyenlere monitörüyle birlikte satış yapabilirim. isteyenlere ise sadece kasayı sunabilirim. klavyem ise piranhanın renkli ışıklı klavyesi. a101 den satın almıştım. klavyeyi fiyatlara dahil etmeyeceğim. 

Masaüstü bilgisayarımda ryzen 2200g işlemci 32 gb ram mevcuttur ekran kartı ise rx560 ekran kartıdır. performans açısından çok kaliteli bir performans hizmeti sunmaktadır. kesinlikle kefilim. fiyat için teklif edin.
Reply
Masaüstü bilgisayarın çok güzel. özellikleri hoşuma gitti. bende bu aralar bilgisayar arıyordum. Bilgisayarınla ilgileniyorum ancak ekran kartından dolayı biraz tereddüt hasıl oldu kafamda. yani bu ekran kartıyla oynadığın bildiğimiz güncel oyunları bana sunabilirmisin. ya da çekmiş olduğun videolar var ise fps lerini paylaşabilirmisin. videolarından bakabilir miyim kaç fps alıyorsun. bildiğin gibi oyunlarda fps çok çok önemli bir fps görürsek güzel olur.
Reply
Bende de toplama bir bilgisayar var. Samsundan almıştım. 3200g işlemci var amd a350 mi ne anakart var. hatta bunun yanında nx 560 ekran kartı evcut. ram 8 gb var. ram 3200 mhz dir. Monitör lenovo marka monitördür. Birde kasa rgb fanlı kasadır. ışıl ışıl. bilgisayar çok temiz. Ve en popüler oyunlarda 120 den aşağı fps almıyorum. biliyorsunuz oyunlarda fps çok önemseniyor . benim bilgisayarımda fps ler çok yüksek Big Grin
Reply
Bende laptopumu satıp masaüstü bilgisayar aldım. Masaüstü bilgisayarlar satılmaz candır. Gerçekten bilgisayar kullandığınızı o zaman anlıyorsunuz. ouynlar keyif veriyor. kullanırken keyif alıyorsunuz. bire bir dört dörtlük bir kullanım hissi veriyor. masaüstü bilgisayarlarınızı sevin. ben kendi bilgisayarımı satıp yeni bir gdaha güzel bir sistem almayı düşünüyorum. masaüstü bilgisayarımla çok oynuyorum Big Grin
Reply
güzel bilgisayar. bende de vardı aynısı. satışa çıkardığım gün sattım. çok beklemedi. demekki baya tutulan bir model bilgisayardan anlayan hemen alıyor zaten. özellikle programlarda kullanımda çok hızlı işlem yapıyor. i7 olması zaten bir avantaj. oyunlar için aynı performansı söyleyemicem ama programlarda, renderlarda çok iyi bir performans sağlıyor. almak istiyen arkadaş olursa ürün güzeldir buradan size bilgi vermek istedim.
Reply
Masaüstü bilgisayarını satmamanı tavsiye ederim. Çünkü masaüstü bilgisayarların verdiği performansı hiç bir yerde alamazsın. hem özelleştirilebilir olması da ayrı bir cezbediyor insanı. çünkü istediğin zaman yükseltme işlemi yapabilir istediğin zaman da düşürebilirsin özelliklerini. bu nedenle masaüstü bilgisayar oyun performansı açısından da istediğniz seviyeye getirilebilir. bence ilanını geri çek. Big Grin sonra pişman olursun keşke satmasaydım diye. piyasa çok yüksek çünkü Big Grin
Reply
Kardeşim sakın satma bilgisayarını hiç gerek yok. bir daha ne alacaksın ne yapacaksın. piyasa değişik. ama hiç kullanmicam diyorsan sat gitsin Big Grin
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)