Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Satılık GM8 Telefon
Özenle, temiz ve titiz kullanmış olduğum General Mobile GM8 cep telefonumu satıyorum. Telefonum tamamen temiz kullanılmıştır. 3 gb ram vardır 64 gb hafızası vardır. Kamerası da gayet güzeldir. telefonumun garantisi 6 ay daha vardır. sıfır fiyatı 950 tl ben 600 tl gibi uygun bir fiyata satmayı düşünüyorum. Kargo ücretinizi ben karşılayacağım, isteyenlere telefonun resimlerini atabilirim. telefon gold rengi olan modelidir. en çok tutulan modeli ve gösterişli modeli de gold renkli modelidir.
Reply
bu telefonların general mobile gm 9 pro ile farkı sadece kamera farkı mı acaba. başka fark var mı bilmiyorum. ben önce onu almayı düşünüyordum. sonra dedim ki ne para vercem dedim o kadar dedim ona hiç gerek yok dedim Big Grin o yüzden almaktan vaz geçtim. bu tip telefonlardan arıyordum telefonun gerçekten temiz, sağlam, garantili ve güvenilir ise senin bu cep telefonuna talip olmayı düşünürüm. eğer istersen detaylı olarak özelden konuşabilir bu konu hakkında fikir alışverişi yapabiliriz.
Reply
Arkadaşlar bende gm8 kullanıyorum, bu konuda telefon ucuz diye çekincesi olan varsa hiç çekinmeden alsın. gayet güzel hoş telefon. düşünün call of duty oynadım saatlerce ve hiç kasmadı. telefon çok akıcı. menü geçişleri ve ekranlar arası geçişler çok hız.ı en ufak bir donma yok. bir çok uygulama açabiliyorum aynı anda. kamerası da gün ışığında mükemmel çekim sağlıyor. hafızası da çok yeterli. yetmediği yerde google da sınırsız drive mevcut hiç düşünmeden almanızı tavsiye ederim.
Reply
General Mobile GM 8 ile gerçekten kendi alanında çıtayı yükseltmişti. Yani bu telefonda bu özellikler var ken başka bir telefonda aynı özellikler bulunduğuna fiyat 2 kat artıyor. ancak gm size daha uygun bir fiyata aynı özelliklerde telefon sunuyor. telefonları da gayet kaliteli ve kullanışlı. hafızası yeterli ekran çözünürlüğü yüksek. gayet güzel. Ve yüksek oranda size kullanırken hız sunuyor. hız bakımından da çok iyi bir telefon.
Reply
Güzel ürün. bence satma kullanmaya devam etmelisin. bir daha o özelliklerde telefonu o fiyata bulamayacağını düşündüğünü sanmıyorum aslında ben Big Grin
Reply
Bu telefonu ilk gördüğümde neden bu kadar ucuz demiştim .sonra biraz araştırmaya koyuldum, firmayı inceledim, seolarını inceledim ve üründe kullandığı parçaları inceledim. almaya karar verdim ve aldım. şuan alalı tam 1.5 yıl oldu. hiç bir sıkıntı çıkmadı. çok da temiz kaldı. çünkü daha önce telefonlarımı kırdım ve kırdıktan sonra pişman oldum. bu telefona gözüm gibi baktım . tertemiz duruyor. hiç bir sorunu da yok çok şükür nazar değmez inşallah böyle devam eder Big Grin kamerası oldukça güzel gün ışığında çok iyi Big Grin
Reply
bunun bir üst versiyonu var bende çok memnunum Big Grin
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)